books-1185628_960_720

Zamawianie schodów strychowych

Najczęściej w starych domach wejście na strych kończy się na tym, że jest strych. Jednym słowem niezagospodarowane miejsce w domu. W wielu przypadkach gdzieś na końcu domu, albo na zewnątrz znajdując się małe drzwi, które umożliwiają wejście na poddasze. Wiadomo, że nikt z nich nie korzysta. A to trzeba przynieść drabinę, a to za wysoko, a to nie wygodnie. Przecież można wykorzystać to miejsce w pożyteczny sposób. Wystarczy tylko zamontować schody strychowe.

Najprostszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest montaż schodów strychowych. Dla wielu osób wydaje się to abstrakcją, bo jak zamontować schody na strych i jeszcze do tego przy tak niskich drzwiczkach. Jest to możliwe. Wystarczy dokładnie wymierzyć jak wysokie te schody są potrzebne i zamówić je na przykład w firmie Velset, która zajmuje się właśnie takimi wyborami. Dostarcza do domu już gotowe do ostatecznego montażu schody strychowe. Są one szykowane według wymagań klienta i według jego obmiarów, dlatego ważne jest dokładne wymierzenie miejsca na schody.

Można wybrać sobie schody, które będą cały czas widoczne, ale również można zakupić schodu drewniane na prowadnicach chowane na strychu. Nie trzeba będzie już wtedy biegać po drabinę jak i korzystanie ze strychu stanie się wygodniejsze jak i jednocześnie bardziej dostępne dla wszystkich mieszkańców.

0 comments on “Zamawianie schodów strychowychAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *