staircase-347318_1920

Ponadczasowe drewno

Są elementy na tyle uniwersalne, że pasują niemal do każdego wnętrza. Posiadając dobrej jakości „bazę” pod urządzenie domu, możliwe będzie wykończenie i umeblowanie w dowolnym stylu, a całość nadal zgrywać się będzie w całość.

Dodatkowym plusem takiego rozwiązania jest możliwość zmiany stylu wnętrza po jakimś czasie bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu. Materiałem, który dobrze wpasowuje się w dowolne wnętrze jest na przykład drewno. Drewniane okna, framugi i drzwi (pod warunkiem, że pomalowane są na neutralny kolor) będą wyglądać dobrze nawet po przeprowadzeniu metamorfozy ze stylu tradycyjnego na nowoczesny.

Tak samo drewniane schody na strych mogą ładnie komponować się w każdym pomieszczeniu i cieszyć oko długie lata. Producent schodów drewnianych pomoże wybrać takie, które nie tylko spełnią nasze oczekiwania względem koloru, ale także designu. Balustrada schodów może być ozdobiona tak, by z dodatkami tworzyła estetyczną całość, to samo tyczy się zasłon, firan.

Ponadczasowe i zawsze modne są także drewniane podłogi, które mogą być ozdobą same w sobie lub zostać dodatkowo przystrojone miękkim dywanem czy wykładziną. Drewno we wnętrzach nie musi kojarzyć się ze starym domem, może pozostać na czasie i być powodem do dumy przez wiele lat.

0 comments on “Ponadczasowe drewnoAdd yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *