winter-993869_960_720

Kiedy urządza się dom…

Dla wielu osób przeprowadzka z mieszkania do domu to moment szczególny, świadczący o tym, że kariera zawodowa potoczyła się w dobrym kierunku, a w życiu prywatnym nadeszła pora, by pomyśleć o nowych członkach rodziny. Dom to idealne lokum dla pary, a później dzieci. Ta przeprowadzka jednak niekiedy bardzo rozciąga się w czasie, bo chociaż sporo osób zmienia miejsce zamieszkania w ciągu nawet kilku tygodni, to nierozpakowane kartony potrafią w ich domach stać przez wiele długich lat. Problematyczne, głównie ze względu na koszty, bywa też urządzanie domu.

Zamiast skupiać się na drobiazgach, najlepiej jest skupić się na tym, co najbardziej podstawowe. Farby, okna, panele na podłogi to nie wszystko. Jeśli dom ma drugie piętro lub poddasze, koniecznie powinny znaleźć się w nim odpowiednie schody. Chociaż we wnętrzarstwie modne były niedawno fantazyjne schody, w których stopnie miały różne wzory, a ich kształt daleki był od funkcjonalności, to coraz częściej odchodzi się od tych trendów i wybiera prostotę. Klasyczne schody mogą przy tym zachwycać, jeśli dokupi się do nich stylowe poręcze schodowe.

Odpowiednie poręcze na schody można zamówić u stolarza. Opcją jest też zdecydowanie się na poręcze schodowe z sieci. Online można znaleźć znacznie więcej ciekawych wzorów, które w dodatku można zamówić pod wymiar. Schody można więc z powodzeniem dopasować nawet do najmniejszych holi i pomieszczeń o nieregularnych kształtach.

Więcej o tym jak dobrać poręcze do schodów na: http://schody.velset.pl

0 comments on “Kiedy urządza się dom…Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *